Paysy s.r.o.

Tanečná škola NEXUM Rozvrh

Tanečná škola NEXUM v sebe spája radosť z pohybu a radosť z hudby.

Toto spojenie nájdete v našej tanečnej škole v širokej ponuke rôznych tanečných štýlov rôzneho veku aj rôznej tanečnej úrovne.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Contemporary
Andrea Biliková
05.09 - 28.06.2023
15:00 - 16:30
Fatranská ulica č.1
Spoločenské tance
Juraj Ilečko
01.03 - 31.12.2022
15:30 - 17:00
Kino Lipa, Fatranská ulica č.1
Spoločenské tance
7-9r.
Liana Makkošová
06.09 - 29.06.2023
14:30 - 15:30
ZŠ Benková
Hip-hop
7-9r.
Mária Magdaléna Strakova
08.09 - 30.06.2023
16:00 - 17:00
Nitra, Fatranska 1 LIPA
Spoločenské tance
od 14r.
Juraj Ilečko
10.09 - 25.06.2023
15:00 - 16:00
OC MAX
Balet
5-6r.
Juliana Vargova
04.09 - 27.06.2023
15:45 - 16:30
Nitra, Fatranska 1
Mini Dance
3-4r.
Andrea Čižnárová
06.09 - 30.06.2023
16:00 - 16:45
Nitra, OC MAX
Spoločenské tance
10-13r.
Liana Makkošová
06.09 - 29.06.2023
14:30 - 15:30
ZŠ Benková
Spoločenské tance
7-9r.
Jana Tigyi Barilová
08.09 - 30.06.2023
16:00 - 17:00
Nitra, OC MAX
Spoločenské tance
Juraj Ilečko
01.03 - 31.12.2022
15:30 - 17:00
Kino Lipa, Fatranská ulica č.1
Mini Dance
3-4r.
Lucia Trenková
04.09 - 30.06.2023
16:00 - 16:45
Nitra, OC MAX
Hip-hop
7-9r.
Mária Magdaléna Strakova
06.09 - 30.06.2023
16:00 - 17:00
Nitra, Fatranská ulica 1 LIPA
Contemporary
Andrea Biliková
05.09 - 28.06.2023
14:30 - 16:00
Fatranská ulica č.1
Spoločenské tance
5-6r.
Liana Makkosova
06.09 - 30.06.2023
17:00 - 17:45
OC MAX
Mini Dance
3-4r.
Lucia Trenková
09.09 - 30.06.2023
16:00 - 16:45
Nitra, OC MAX
Contemporary
6-8r.
Andrea Biliková
05.09 - 29.06.2023
16:30 - 17:30
Fatranská ulica č.1
Zumba Kids
Michaela Haspra
06.09 - 30.06.2023
16:15 - 17:00
Fatranska ul.1, budova kina LIPA
Mini Dance
3-4r.
Dominika Lenghartová
07.09 - 30.06.2023
16:00 - 16:45
Nitra, OC MAX
Hip-hop
10-14r.
Mária Magdaléna Strakova
08.09 - 30.06.2023
17:00 - 18:00
Nitra, Fatranska 1 LIPA
Balet
7-9r.
Viktoria Stuchla
09.09 - 30.06.2023
16:00 - 17:00
Nitra, Fatranska 1 LIPA
Talentíček
B 4-6r.
Juliana Vargova
05.09 - 29.06.2023
16:30 - 17:30
Fatranská ulica č.1
Miky Dance
5-6r.
Andrea Čižnárová
06.09 - 30.06.2023
16:45 - 17:30
Nitra, OC MAX
Contemporary
6-8r.
Andrea Biliková
05.09 - 29.06.2023
16:00 - 17:00
Fatranská ulica č.1
Spoločenské tance
10-13r.
Juraj Ilečko
08.09 - 30.06.2023
17:45 - 18:45
Nitra, OC MAX
Hip-hop
10-14r.
Mária Magdaléna Strakova
06.09 - 30.06.2023
17:00 - 18:00
Nitra, Fatranská ulica 1 LIPA
Talentíček
B 4-6r.
Juliana Vargova
05.09 - 29.06.2023
16:00 - 17:00
Fatranská ulica č.1
Spoločenské tance
5-6r.
Liana Makkosova
06.09 - 30.06.2023
17:30 - 18:15
OC MAX
Miky Dance
5-6r.
Dominika Lenghartová
07.09 - 30.06.2023
16:45 - 17:30
Nitra, OC MAX
Disko
7-9r.
Ema Kapsdorferova
07.09 - 30.06.2023
17:00 - 18:00
Nitra, Fatranska 1 LIPA